Priebeh

IMG_0669

Priebeh

Milé rodiny!

Náš servis prebieha v troch krokoch: objednávka, príprava a vystúpenie. Prečítajte si pozorne informácie o týchto krokoch, aby sme spoločne mohli naplánovať nezabudnuteľný zážitok pre Vašich blízkych podľa Vašich predstáv.

Mikuláš sa už veľmi teší na návštevu u Vás!

Objednávka

Objednávky prijímame kontaktným formulárom alebo telefonicky.
Pri Vašich údajoch je dôležité zadať meno, tel. číslo, e-mail a presnú adresu. Pri zložitej adrese Vás poprosíme o podrobné informácie (bočný vchod, ….).
Do 24 hodín od objednávky dostanete od nás potvrdenie o rezervácii e-mailom. Ak Váš termín už nebude voľný, telefonicky sa s Vami spojíme a ponúkneme Vám alternatívne termíny.

Príprava

Pripravte si papier (A4), na ktorý veľkým paličkovým písmom napíšete pozitívne a negatívne body o deťoch či dospelých (napr.: Anička sa dobre učí a poslúcha rodičov ale nechce si upratovať izbu. Jožko vždy všetko pekne spapá ale neposlúcha učiteľku. atď…).
Mikuláš bude mať tieto informácie vo svojej Zlatej knihe, z ktorej bude Vašim deťom čítať. Poprosíme Vás napísať viac pozitívnych ako negatívnych bodov, aby sa deti nezačali Mikuláša báť. Mikuláš sa samozrejme pokúsi niektorých beťárov motivovať k lepšiemu správaniu.
Napísany papier položíte krátko pred návštevou Mikuláša spoločne so sladkosťami pred dvere. Ak si želáte, môžeme pre Vás pripraviť balíčky zo sladkosťami, ktoré Mikuláš donesie so sebou.

Vystúpenie

Mikuláš vstúpi do Vášho bytu či domu, pozdraví sa a opýta sa všetkých, či poslúchali.
Potom porozpráva Vašim deťom, ako cez rok pozoroval ich správanie a všetko si dôkladne poznačil vo svojej Zlatej knihe. Poprosí deti, aby mu podržali palicu a potom o každom dieťati aj dospelom prečíta niečo zo svojej knihy. Deti budú do programu zapojené.
Dobrá rada: Naučte Vaše deti ľahkú básničku alebo pesničku. Mikuláš sa vždy potesí, keď mu deti vedia niečo pekne zarecitovať. Zbierku básničiek nájdete pod : „Básničky pre Mikuláša“.
Mikuláš rozdá balíčky. Keď sa obsah balíčkov rozlišuje, poprosíme Vás napísať na každý balíček meno, komu je určený.
Nakoniec sa Mikuláš rozlúči s rodinou a deti mu musia ešte pred cestou sľúbiť, že budú celý rok poslušné.